(+420) 732 822 838
Služby » Analýza konkurence

Analýza konkurence

Co je to analýza konkurence?

Tato analýza se zaměřuje na konkurenci a na vnímání jejich konkurenčních výhod. V dnešní době obstát bez konkurenčních výhod je velice složité. Ale jaké výhody mohou být pro Vás tou velkou zbraní? Co Vám naopak uškodí? Co používá konkurence a funguje jí to? Na všechny tyto otázky Vám odpoví analýza konkurence. Ta mimojiné obsahuje screeny lákadel konkurence, jak s nimi pracují a jaké marketingové techniky a tahy využívají.

Konkurence je vždy pečlivě třízena. Je brána v potaz její síla, ale také postavení ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz. Najděte svou konkurenční výhodu a získejte tak náskok před konkurencí.

Komu je analýza konkurence určena?

Je určena především pro ty z Vás, kteří rozjíždějí nový projekt nebo web, a nevíte jak zaujmout návštěvníky, nebo nemáte vyloženě předem danou konkurenční výhodu. Díky této analýza získáte větší přehled o tom, jak s návštěvníky pracuje konkurence a jaká lákadla využívají.

Jak analýza vypadá?

Obsahuje většinou rozsah 20-40 stran, kde jsou uvedeny lákadla a konkurenční výhody, ukázky, jak to vhodně použít pro Váš web, jak pracovat s psychologií návštěvníků a jak být více úspěšní.

Cena za analýzu

Cena je stanovena na částku 6 000 Kč.