(+420) 732 822 838
Přednášky

Přednášky

Zde jsou všechny mé přednášky, které byly natočeny. Všechny slide (prezentace) naleznete na mém SlideShare profilu.

23.5.2013 - Analýza použitelnosti stránek (Zvyšujeme konverzní poměr) - Den otevřených dveří Wedos

Přednáška byla zaměřena na praktickou ukázku jak zvyšovat konverzní poměr, na co si dát pozor a jaké jsou nejčastější mýty a chyby. Zaměřili jsme se také na klasický český pohled: „Pokud něco nefunguje, není chyba u nás. Zvýšíme návštěvnost, to pomůže“. Praktická přednáška bez zbytečné omáčky okolo. Více o přednášce se dozvíte v článku.

28.3.2012 - 15+1 praktických marketingových rad (Kvasnička Jan a Jindřich Fáborský) - VŠB TU Ostrava

Společně s Jindrou Fáborským jsme přednášeli na VŠB TU Ostrava, kde bylo publikum tvořeno především z řad studentů. Více o přednášce se dozvíte v článku.

4.3.2013 - Co dělat ještě před tím, než se pustíte do pokročilejších marketingových technik - PropagaceNaInternetu.cz

Jakub Čižmař si mě pozval jako hosta do svého podcastu, který zveřejňuje v magazínu propagacenainternetu.cz. Více o podcastu se dozvíte v článku.

1.3.2013 - WorkFlowy - GTD sraz v Ostravě

Byl jsem pozván na první GTD sraz v Ostravě, abych pověděl o nástroji Workflowy, který denně využívám při práci. Více o přednášce se dozvíte v článku.

15.1.2013 - Ergonomie webů a eshopů v praxi - JsmeMarketing

Velice rozsáhlá přednáška, která pokrývá jak teorii v této oblasti, tak především praxi, které byla věnována skoro celé přednáška. Na závěr přednášky jsou řešeny weby a eshopy návštěvníků této přednášky. Více o přednášce se dozvíte v článku.

25.8.2012 - Monetizace webů a projektů - IMSraz

Má první přednáška určená pro návštěvníky IMSrazu, které se konají každý měsíc v Ostravě. Více o přednášce se dozvíte v článku.