(+420) 732 822 838
Projekty

Vlastní projekty

ŠetřímeČas

http://setrimecas.cz

Tento projekt je zaměřen na publikování kvalitního obsahu z oborů affiliate, obchodu, osobního rozvoje, PPC, reklamy, SEO, Sociálních sítí a dalších oborů především z online podnikání. Můžete zde najít články, přednášky, doporučené knihy, školení a konference, srazy a přehledný kalendář akcí. Nejsme agregátor! Všechen obsah je z kvalitních zdrojů, které poctivě čteme, prohlížíme a posloucháme. Na ŠetřímeČas umisťujeme pouze ty kvalitní, které nás osloví. Sledujeme více jak 250 blogů, magazínů a videoportálů v rámci vlastního vzdělávání a o kvalitní informace se rádi podělíme. Projekt vymyslel David Lörincz a doufáme, že se Vám bude líbit.

Affiliate školení

http://affiliateskoleni.cz

Společně s kolegou Františkem Szabó jsme se rozhodli, že se budeme snažit zvýšit povědomí o affiliate a monetizaci v České republice. O tomto oboru není mnoho informací a ti, kteří jej umí, si své know-how střeží. Školení je jednodenní a rozdělené do pěti částí. Více informací se dozvíte na stránkách projektu.

Social Design

http://www.socialdesign.cz

Tento projekt je zaměřen na tvorbu grafických prací pro sociální sítě, především pro Facebook a Twitter. Úroveň grafických prací na sociálních sítích není na vysoké úrovni, i když design je velice důležitý faktor, díky kterému si lidé daný produkt nebo stránku zapamatují. A právě tento fakt se snažím spolu s Bc. Martinem Otáhlem a Martinem Holatou změnit.

Seznam copywriterů

http://www.seznamprwebu.cz/Copywriters/Homepage

Jelikož jsme se snažili s kolegou Ing. Mariem Ulivelli rozvést projekt Seznam PR webů, byla další logická volba seznam copywriterů. Tento seznam byl tvořen obdobně, tedy nejprve byly vymyšleny kategorie a jejich systém vyhledávání, následně jsme systém ladili dle přání návštěvníků. Tento projekt se snažíme více rozvíjet.

Seznam PR webů

http://www.seznamprwebu.cz

S kolegou Ing. Mariem Ulivelli jsme se snažili rozvést problematiku okolo PR webů. Sestavili jsme proto pro ulehčení všem copywriterům seznam takovýchto PR webů. Nejprve jsme se snažili rozčlenit PR weby do vhodných kategorií a vytvořit systém vyhledávání. Následně jsme na základě připomínek návštěvníků systém začali zdokonalovat až do dnešní podoby. Nyní máme v seznamu více než 500 PR webů a tento počet stále roste.

Poradce domén

http://www.poradcedomen.cz

Poradce domén je projekt, který mě napadl již během studia na VŠB. Mít možnost vyhledávat vhodné volné domény a zároveň ukládat data o všech prodejích domén (především .cz) a následně podle těchto prodejů určovat ceny domén. Spolu s kolegou Ing. Janem Geržou jsme se pustili do tvorby systému, který by zaznamenával prodeje a umožňoval jejich vyhledávání a třízení do kategorií. Společně s vyhledáváním vhodných volných domén a odchytem expirujících domén se zrodil výdělečný projekt, jež má velký potenciál.

iPublic (úspěšně prodán 24.8.2012)

http://www.ipublic.cz

iPublic byl jeden z prvních realizovaných vlastních projektů. Spolu s kolegou Ing. Mariem Ulivelli jsme se snažili vytvořit PR web, který bude obsahovat pouze originální články. Tento záměr se nám povedl. Díky Pandě od Googlu bude problematika originálních PR článků, nebo jakéhokoliv textu na internetu, stále aktuálnější.