(+420) 732 822 838
Volné domény

Volné domény

Najít vhodnou volnou doménu je kolikrát velice obtížné. Proto jsem zde sestavil seznam nejlepších expirovaných domén za poslední dobu, které jsou stále volné. Budu se snažit tento seznam udržovat aktuální.

V případě, že si některou doménu z tohoto seznamu vyberete a zakoupíte, prosím informujte mě o tomto stavu na emailu info@kvasnickajan.cz, abych si seznam mohl případně aktualizovat, děkuji.

Pro přehlednější orientaci jsem přidal barevné označení pro posledně přidané domény: Včera a Předevčírem.

Byly doplněny ranky domén v pořadí: Srank/Prank. U domén, kde je ještě nějaký rank, je zvýrazněn tučně pro přehlednější orientaci.

Datum poslední aktualizace: 16.7.2013

Celkem domén v tomto seznamu: 2610

Celkem domén s ranky: 248

Doporučuji registrovat domény u společnosti WEDOS:

Nová nabídka služeb

Aktualizovaný seznam abstraktních volných domén s TLD .CZ

Tento seznam je vhodný především pro ty z Vás, kteří vymýšlíte název pro novou společnost, službu nebo produkt a hledáte k němu zároveň volnou doménu. Tento seznam obsahuje především krátká slova a snažil jsem se zde zařadit především abstraktní pojmy. Seznam aktuálně obsahuje 589 domén, z toho 25 domén má Srank:10.

Aktuální cena: 500 Kč
Denní hlášení o uvolnění domén s TLD .CZ

Ti z Vás, kteří nemají čas sledovat, kdy se která doména v daný den uvolnila a neodchytla ji žádná ze specializovaných společností, si mohou zakoupit službu sledování. Budu Vám zasílat emaily o právě uvolněných doménách, které by Vás mohly zajímat.

Aktuální cena: 1 000 Kč/měsíc
V případě zájmu mne kontaktujte na emailové adrese: info@kvasnickajan.cz.

Seznam úplně všech domén - 2610 domén

Domény s ranky - 248 domén

Říjen 2011 - 78 domén

Listopad 2011 - 175 domén

Prosinec 2011 - 347 domén